| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema,un baiat s-a mutat la mine in clasa si ne cunoastem de cand venea pe la matusa lui care e vecina cu mine,atunci vorbeam ore in sir, dar acum de cand e in clasa cu mine nu prea vorbim.Cand il intreb ceva imi raspunde..Despre ce ar trebui sa vorbim.un subiect ceva.

P.S.:vreau raspunsuri serioase

Răspuns Câştigător
| ДdД a răspuns:

Pai intreaba-l daca s-a acomodat in clasa, ce parere are despre noii colegi, profesori, despre ce a mai facut in ultimul timp, incearca sa fi draguta cu el.

| VampireBlood a răspuns (pentru ДdД):

O sa incerc! Si ceva imi spune ca o sa mearga! Ms multtt!

| ДdД a răspuns (pentru VampireBlood):

N-ai pentru ce!

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Intreaba-l ce mai face matusa lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S-a maturizat, saracul...

| ДdД a răspuns:

Multumesc pentru fundita!:*