| Georgel999Boss a întrebat:

Am 16 ani și mi se decalotează penisul doar pe jumătate, credeți ca ar fi trebuie sa se decaloteze total pana la vârsta asta?
Sau pot face sex?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Penisul se poate decolora daca ai o boala de piele.
Totusi, penisul nu se poate DECALOTA daca ai fimoza, ceea ce tu de altfel confirmi, ca se decaloteaza doar jumatate.
Mergi la un medic UROLOG sa constate gradul fimozei si sa-ti prescrie tratament sau interventie chirurgicala, fiindca sexul nu se poate face in conditiile actuale.

| Emilian65 a răspuns:

La varsta ta, penisul trebuie decalotat complet.

| eddyEdddy a răspuns:

Asta inseamna sa fii virgin.....nu ca toti terminati de isi rup ata de la 12 ani

| Georgel999Boss explică:

Decaloteaza*