| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani si in prima zi dupa menstruatie m-am "jucat"cu prietenul meu.acesta ma atins intr-o fractiune de secunda cu penisul aproape de vagin dar nu avea lichidul ala incolor, pot sa raman insarcinata? mentionez ca nu am avut niciodata contact sexual doar ne am masturbat ma poate ajuta cineva cu un sfat? va rog

5 răspunsuri:
| JoJo a răspuns:

Nu, sansele sunt nule, stai linistita! aveti grija la protectie cand va incepeti viata sexuala! O zi buna!happy

| DeeaDeeutza a răspuns:

Buna! Parerea mea este ca nu ai cum...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

| DenisH a răspuns:

Doamne ba frate cum puii mei sa ramaneti insarcinate daca nu ejaculeaza! Ma tot gandesc voi nu ati trecut prin clasa a 7-a sa invatati o.0. Sigur nu ai cum sa ramai insarcinata nu te mai tot stresa atata...

| Beckyyy a răspuns:

E riscant, nu trebuia sa faci chestiile astea...