| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani si mi-am inceput viata sexuala acum 4 ani(cateva experimente cu o fata care atunci avea 15 ani). De la un timp observ ca nu pot ejacula pur si simplu nici cand fac sex nici cand ma masturbez pur si simplu nu vine. Care ar putea fi cauza?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ti-ai inceput viata sexuala prea devreme si acum suporti consecintele. Organismul nu ti s-a dezvoltat bine si testiculele nu iti mai produce sperma. Daca nu ti se mai scoala ai ramas impotent.

| RyugaHideki a răspuns (pentru mgtow):

Ouch! Raspunsul este crud dar cred ca este cel corect. Eu am 17 ani si inca sunt virgin. Cand va fi sa o fac o fac.nu ma grabesc. Mai bine cu putin peste 18 ani decat cu putin sub 14 ani -.-

| mgtow a răspuns (pentru RyugaHideki):

Gandesti bine, eu la 19 ani mi-am inceput viata sexuala si nu am probleme acum.

| Frumushica20001 a răspuns (pentru mgtow):

Mai, sincera sa fiu nu puteai sa mai astepti si u pana la 18-19 ani? era asa de greu? nu este bine pentru ca ti-ai pierdut virginitatea prea devreme si in plus ca atunci erai la pubertate! multa bafta!

| mgtow a răspuns (pentru Frumushica20001):

Nu e cazul meu, citeste mai bine.

| RyugaHideki a răspuns (pentru mgtow):

^.^ Nu te-ai grabit cand trebuia. Ai stat si ai asteptat frumos, iar cand a fost momentul potrivit ai acceptat tongue Ma bucur ca nu am facut-o cand am avut unele ocazii (15 ani de ex). Ma simt bine ca fiind virgin smug De parca as putea sa ma mandresc cum a facut Akon in melodia : I just had sex rolling on the floor
Succes in viata reala si distractie placuta pentru ca poti smug
P.s.: azi ma uitam la un film pe Youtube si erau niste tipe mai...nu aveau pantaloni.si ma uit eu un minut - doua...si m-am intrebat: de ce nu mi se scoala? Dupa 2 minute m-am gandit la ceva si era up =)
Unii se mandresc pe moment ca si-au inceput viata sexuala de mici. dupa sufera vreo 50-60-70 de ani (depinde cand mor ei.)

| ILoveMoon a răspuns:

Viata sexuala trebuie inceputa mai tarziu ca la 13-14 ani e pubertatea la baieti si fete si se schimba organismul si daca nu produce sperma testicolele ai ramas ipotent daca nu mai produce...

| Liviu_2019 a răspuns:

Eu zic sa nu te iei dupa ce iti spun cei de pe TPU. E posibil sa aiba dreptate sau nu. Chestia e sa mai cauti pe diverse forumuri sau sa te duci la doctor sau sa intrebi pe cineva care are o cunostinta doctor ceva. Intr-adevar e foarte ciudat se ti se intampla.

Răspuns utilizator avertizat
| kissmealiss a răspuns:

Du-te l doctor... poate fi grav.

| catalindanut a răspuns:

Am fost la doctor a zis ca am ejaculare uscata si ca nu este nimic in neregula cu mine