| wintergaps a întrebat:

Am 20 de ani si inca nu am facut-o! Astept parerile voastre despre acest lucru!

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai avut alte prioritati, alte lucruri au avut mai multa importanta pentru tine.
Nu vad nici o problema, nicaieri.
Nu te lasa influentat de pustimea din ziua de azi care la 12 ani viseaza sex si la 14 ani nasc de zor prin spitale,realizezi ca nu e normal si nici fiziologic!
Cei mai multi baieti isi pierd virginitatea in facultate,unde gusturile si aspiratiile fiecaruia sunt mai mature,mai pe indelete gandite,unde alegerea unei perechi potrivite e mult mai responsabila!
Cu alte cuvinte,de acum incolo ai putea sa te gandesti sa te acoperi si la capitolul asta,te-ai maturizat si fizic si psihic, cred ca esti pregatit.
Tot ce iti doresc eu este sa ajungi sa faci dragoste, nu simplu sex.
Mult noroc!

| mgtow a răspuns:

Felicitari, esti destept sa stii si vad ca iti astepti ocazia speciala. O sa ai parte de acel eveniment cand una o sa-ti puna capac.

| elasexygagica a răspuns:

Rusine pentru tine k baiat sa fi virgin la 20 de ani, mare rusine, unde iti este atitudinea, mandria de barbat? esti slabphbbbbt

| Ecea a răspuns:

Pai,nimic anormal, se intampla si la oameni de 40.
Oricum nu ai pierdut nimic, la varste de 15-16 ani nu simti nimic,abia acum incepe placerea si ai mult timp de exersat.
Desigur, poate ai avut motivele tale, nu ai dat prea multe detalii, nu pot sa iti ofer un raspuns mai vast.

| Barblaster a răspuns:

Nu este nimic, nu trebuie sa disperi.N-ui cine stie ce, crede-ma, nu te poti lauda cu faptul ca ai ''facut-o'' cum nu te poti ascunde sub faptul asta.D-uti viata mai departe si t-i se va intampla fara sa vrei!

| alonet a răspuns:

Nu o sa iti para rau daca astepti pana la casatorie si ai sa iti privesti sotia ca pe singura ta experienta si nu te vezi nevoit sa o compari cu toate stoarfele prin care ai trecut pana la ea... deci felicitarile mele... oricum, nici masturbatul excesiv la filmele porno nu e sanatos

| YoungHomie a răspuns:

Fi mandru.nu te lua dupa toti care inca se mira k nu ai fcto inca. cand aveam 15 16 ani nu mi-e rusine sa zic a fost prima data cand m-am sarutat cu un baiatlaughing si mai erau cateva prietene de-ale mele care nu sau sarutat niciodata. si celelalte fete se mirau ca "vai dar ce nu pot sa cred asa ceva" pe la 17 18 ani incolo..."ai 17/18 ani si inca esti virgina? :O " se mira toti k prostii.eu am facut-o cu pr meu pentru ca asa am simtit nu pentru ca m-am simtit presata de comentariile altora deci cand o sa simti k a venit momentul at o sa se intample.nu e o varsta batuta in cuie la care sa iti incepi viata sexualawinking

| alina58 a răspuns:

Si eu am 18 si nu am facut-o...toata lumea imi zice sa incerc, dar deocamdata nu ma gandesc la chestiile astea! Vreau sa fie persoana potrivita si locul potrivit!happy apropo felicitari:* chiar esti un exemplu pentru fetele de 13-15 ani

| kindness a răspuns:

Asa si? asta e perfect normal, nu vad care e problema. Calmeaza-te, astia sunt barbatii pe care ii cauta femeile cultewinking

| AdelinaMe a răspuns:

Nici o problema.

| Giulia97Anna a răspuns:

Nu este nimic rau in aceasta