| cineva1234 a întrebat:

Am 20 de ani, sunt virgin, nu am avut prietena niciodata, nu am sarutat o fata niciodata. Nu sunt gay, dar totusi nu prea m-au interesat fetele pana acum, dar asta nu inseamna ca nu am fost insistent deloc in aceasta privinta. Si nu cred ca s-a interesat vreo fata de mine vreodata, ca nu imi amintesc sa fi refuzat eu vreuna. Nu sunt rau, mitocan, prost sau altceva sunt doar timid, si mereu am fost mai retras. Ma consider anormal si mi se pare normal sa ma consider asa, dar totusi vreau sa ma schimb pentru ca nu sunt foarte fericit asa cum sunt, vreau sa am o viata mai buna in care sa se implice si dragostea. Voi ce sfaturi imi dati? Credeti ca sunt anormal?

Răspuns Câştigător
| afrodita3333 a răspuns:

Uneori e bine sa stergi trecutul cu buretele si sa o iei de la capat.Haine noi, freza noua, slujba noua sau facultate(daca nu esti deja la facutate)oras nou(daca ai oportunitatea).Sa schimbi tot ce se poate si sa te consideri un om nou.Bine inteles ca trebuie schimbata si atitudine. Uneori iti trebuie doar 10 secunde de curaj pentru a face ceva maretwinking si dupa aceea sa continui cu cap normal.Ideea e sa nu te lasi descurajat si sa joci putin teatru fara sa dai in falsitate normal.La un moment dat vei intalni o fata care iti v-a placea dar pana atunci trebuie sa ai experiente din care sa inveti mai multe lucruri.Nu cred ca trebuie sa te consideri ciudat ci doar diferit.Esti tanar, ai viata inainte.SUCCES!

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ai gasit inca candidata ideala si mai ai de rabdat cativa ani doar cu putin noroc sa fie una pe masura ta ca altfel pacat ar fi tu virgin si ea nu, e dur dar poate nu te deranjeaza asta.

| Cristi01Andrei a răspuns:

Ia Id meu Cristinaaa :Vio_ghe2000 :*

| SadBoyForever a răspuns:

Si eu am 21 de ani sunt virgin, sunt trist din motivul acesta dar m-am obisnuit eu unul zic sa iti alegi cu bine prietena, eu unul asa voi proceda succes

| BrokenInside a răspuns:

Incearca sa faci activitati cu fete ( sa te plimbi sau chestii de genu dar nu sa le scoti la o masa sau suc.) si poate o sa iti placa de una ( eu am facut niste activitati, dar nu din motivul asta si a mers)si incerci sa te apropii de ea, dupa 2 saptamani sau cat crezi tu ca e ok ii zici ce simti.(nu stiu daca e ok sa o intrebi din prima saptamana de sex dar oamenii difera mult).
Nu esti deloc anormal, doar diferit.