| Sebastian2014 a întrebat:

Am aproape 20 de ani si is virgin. Am o intrebare atat pentru baietii care nu mai sunt virgini, cat si pentru fetele care nu mai sunt virgine. Eu am fost mai timid in trecut cu toata lumea. In fine, am trecut peste asta in mare parte. Acum vreau sa imi fac cont platit pe un site de matrimoniale( matrimoniale unde oamenii cauta aventuri si relatii discrete) si vreau sa vorbesc cu fete, sa vad care sunt ok si sa ies cu ele la o cafea, dupa care daca e bine vreau sa fac sex cu ele. Eu nu vreau sa le zic ca sunt virgin, pentru ca stiu ca unele m-ar putea lua de fraier sau mi-ar vorbi de sus. In schimb, m-am gandit sa le spun ca am facut sex doar de cateva ori. Stiu ca sansele sa ejaculez repede is foarte mari. In fine, dupa ce fac asta, sa ma curat si sa imi pun alt prezervativ si sa continui? Si inca ceva: voi baietii cum v-ati simtit prima data cand ati facut sex? E ceva WOW? sau nu e chiar asa? Si pe langa ca nu am facut sex nici nu am sarutat vreodata o fata, doar una m-a sautat pe gat da ai e alta poveste... Accept orice sfat. Multumesc si o seara faina! happy

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Degeaba le zici ca nu esti virgin, o sa afle tristul adevar in momentul in care faci sex

| RAY a răspuns:

Ce frumos e sa faci sex cand iubesti, e minunat nu wzita sa iubesti, asa sexul e o nevoie doar, sfatul meu gaseste o fata serioasa si incepe o relatie cu ea

| Emilian65 a răspuns:

Foarte bine ca ai trecut de timiditate si ca vrei sa-ti faci o prietena. Prietenei tale nu este neaparat nevoie sa-i spui ca esti virgin, isi va da ea seama de treaba asta la primul vostru contact sexual. Nu te speria daca vei ejacula repede la primul act sexual, pentru ca este un fenomen normal la baietii incepatori, dar cu timpul va fi totul bine. La primul contact sexual te vei simti in al noualea cer, cu conditia sa se simta si ea la fel

| SkyPilot a răspuns:

Spune-le fetelor adevarul. Sunt multe la care le place unul ca tine. In plus vor fi mai intelegatoare daca lucrurile nu merg bine.

| frostxtq a răspuns:

Nu trebuie sa iti faci cont pe matrimoniale sa cunosti fete. Sunt unele care vor relatii serioase. Mai bine apeleaza la o prostituata, atata timp cat esti dispus sa platesti, nu te va trata de sus si nu vei avea niciun fel de probleme. Te va rezolva si vei scapa de griji.
Sau poti astepta sa gasesti o fata pe care sa o placi, ea sa te placa la randul ei si in care sa ai incredere sa ii spui ca esti virgin. Va fi o experienta frumoasa si de neuitat sa stii ca primul contact sexual e cu o fata de care chiar iti place.