| Sportacus123 a întrebat:

Am 22 de ani și am observat că multe fete de vârsta mea au deja copii. Nu vi se pare ciudat?
Credeți că ar accepta ele o aventură cu mine sau mămicile singure caută relații serioase?

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Eu cred ca o femeie serioasa nu ar accepta o relatie cu tine.

| Hyperion7 a răspuns:

Pai sunt și mai mici, 14 ani de exempluhappy
Nu prea mi se mai pare, pentru că mulți nu mai au răbdare, le ies hormonii pe ochi și etc.
Dintre toate femeile, fix la cele rănite emoțional cel mai tare sa te duci? Încearcă, daca ai nervi tari și răbdare big grin

| vlllaaddd a răspuns:

BA ai 19 ani BA 22 ba 23

| Sportacus123 explică (pentru vlllaaddd):

22 de ani am.

| vlllaaddd a răspuns (pentru Sportacus123):

Si ce inaltime?

| ALM2000RO a răspuns:

Mi se pare anormal ca să la vârsta asta să aibă copii. Nu au nici independență financiară, nici maturitate emoțională și nici experiență de viață. Ar trebui ca la vârsta asta să caute ori să-și termine studiile superioare (licență și master) ori să lupte să evolueze profesional (în cazul în care n-au facultate făcută). După părerea mea ar trebui să fie ilegal să facă oamenii sub 30 de ani copii.

| vodami92 a răspuns:

Pai mai este cum era inainte!? inainte la 12 13 14 ani cam asa! se jucau cu papusi barbie! ei dar ele deja de la varsta asta se gandesc la prostii! pacat! adica trag pe nas! se drogheaza! fumeaza! sau daca o are ala mare in pantaloni! atat am avut de zis spus! ce scoala le mai trebuie la astea nu stiu! prostitutie sau videochat de la varsta asta! sau sa umble creanga sau ciunga ca aurolacele!