| GabyNt a întrebat:

Am ajuns la 25 de ani și nu am sărutat nicodată o fată și nu am avut niciodată o iubită. Sunt un ratat. Deși nu sunt de acord cu prostituția am aplelat la aceste servicii, astfel și acum eram virgin.
Nu știu de ce nu am noroc. Nu mai suport viața asta numai necazuri.
Ce mai pot să fac?

19 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Tatal meu s-a căsătorit la 31 de ani cu mama și era virgin pentru ca a vrut sa asculte de porunca Bibliei de a nu face sex înainte de casatorie.Inainte a mai incercat să mai facă curte unei fete dar a fost refuzat,, nu a ajuns să o sărutePe urma in 4 ani au avut 3 copii si au recuperat totul, au si azi o căsnicie fericita.Mai bine cere iertare lui Dumnezeu pentru păcatul curviei că ai fost la prostituate și roaga-te pentru viitoarea ta soție. poți scrie pe google matrimoniale crestine sau matrimoniale crestine ortodoxe.vezi ce anunturi sunt, scrie si tu unul.Niste prieteni ai nostri asa s-au cunoscut, s-au casatorit si au deja doi baieti.Esti tanar ai toată viața înaunte nu ai de ce sa fii suparat

| Mihai3024 a răspuns (pentru ania):

Niște prostii, astea cu biserica?
Sunt pentru cei demodați și învechiți.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Eu am 30 de ani și sunt încă virgin, deci din păcate se poate și mai rău.

Încearcă să eviți să stai singur mult timp și ieși prin oraș cât poți de mult.

Din septembrie 2019 încoace eu am un grup de 3 - 4 prieteni cu care am ieșit prin oraș cât am putut de mult.

Încearcă deci să ai un grup de prieteni, o să te ajute, o să vezi.

| Frank51 a răspuns:

Problema este intotdeauna la noi, nu la alte persoane. Dupa ce ne schimbam totul devine foarte frumos.

| Holiday a răspuns:

"Nu știu dc nu am noroc."

Nu are nici o legatura norocul sau, dupa caz, ghinionul cu problema ta.

| cristimihailov a răspuns:

Sa cauti o tipa?

| GabyNt explică (pentru cristimihailov):

Tot încerc de 5-6 ani și nimic. Tote mă refuză ssu nu mă bagă în seamă.

| cristimihailov a răspuns (pentru GabyNt):

Conform principiului ca degeaba cauti sobolani in farmacie... poate cauti in locul gresit.

Pentru inceput nu trebuie sa aiba facultate, doua premii de miss univers, etc.

Trebuie sa fie o tipa. Si atat.

Va trebui sa platesti niste bani pentru un abonament la sentimente.ro si sa incepi sa studiezi problema pe acolo.

Vei gasi nu numai una, ci multe.

| Xpressurself a răspuns:

Nu e ghinion sau noroc. E vorba de curaj. Prea multa frica pentru o nimic toata. Daca nu ai probleme de sabatate gen diabet, aritmie etc (ceea ce trebuie sa verifici la medic) atunci problemele vin de la una sau mai multe din urmatoarele: pretentii orea mari la alegerea unei fete care se datoreaza filmelor erotice, masturbarea care este cauza principala a tuturor relelor pentru ca iti satisfaci singur nevoile sexuale iar corpul (si psihicul) tau considera ca nu mai are rost sa te sprijine sa cuceresti o fata. Nu cer sa ma crezi, abtine-te cateva saptamani/luni si ai sa vezi ca ai mai multa energie si te comporti altfel.

| GabyNt explică:

Nu știu ce înseamnă ca o fată să îți spună te iubesc, o îmbrățișare, o plimbare cu o fată, un sărut absolut nimic.
Mă termină pshic chestia asta.

| GabyNt explică:

De ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru GabyNt):

Că nu ești singurul care e in situația ta mai sunt multi.
Decât să te plângi pe un site ca asta mai bine canalizeazati frustrările într-o pasiune. In felul asta poate găsești una la 1milion care sa facă sex cu tine din mila doar.
Și eu sunt virgin dar dacă mă refuza o tipa cred că-i proastă rău. Că nu știe ce pierde. Totul depinde de mentalitatea care o ai. Și eu am gânduri negre stai liniștit, dar asta e numai în mintea ta. De multe ori credeam că unele nu sunt in liga mea, singurul lucru care te oprește e încrederea în sine.

| Blackpinkinthearea a răspuns (pentru anonim_4396):

‘Si eu sunt virgin si daca ma refuza o tipa inseamna ca e proasta rau’. Se vede de ce esti inca virgin. Cum sa zici asa ceva? Asa interesant te crezi? laughing Este dreptul fiecareia sa isi aleaga partenerul, iar daca nu te place nu trebuie sa o jignesti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Blackpinkinthearea):

Păi da, așa interesant mă cred, fata de foarte multe persoane. Nu chiar fata de toți că nu sunt atât de îngâmfat.

Nu te contrazic, m-am exprimat eu greșit și am fost prost la ce am zis mai sus, îmi asum ce am zis și faptul că am "jignit" anumite persoane.

'iar daca nu te place nu trebuie sa o jignesti' - de ce spui asta? Ai fost jignita de cineva pe care ai refuzat?

| CataLyne a răspuns:

Încearcă să ieși în timpul liber pe la munte cu prietenii,eliberează ți frustrările și gândurile negative! Nu totul se rezuma la a avea o relație cu o fata, nu ești singurul! Fetele sunt ușor de fraierit, asta daca știi unde cauți! De relații e mai greu in secolul acesta dar nu trebuie să fi trist, nu e capăt de lume! NIMENI NU E RATAT, GENERALIZEZI TU!

| Mihai3024 a răspuns:

Sunt și eu în aceeași situație că și tine. 25 de ani, nici o iubită până la vârsta asta (mai puțin faptul cu prostituatele, nu am fost la nici una că nu am avut bani?) + fără un loc de muncă = 0 RON, fără prieteni,...

| Anonimul09 a răspuns:

Nu cred ca te va incalzi cu ceva, dar sunt oameni care isi gasesc perechea la o varsta mai inaintata decat a ta, gen 30-40 de ani, poate chiar si mai tarziu. Nu este deloc o chestiune de noroc aici, pur si simplu poate nu ii momentul sau inca nu ai gasit persona potrivita. Trebuie doar sa ai rabdare!

| AmonAttila a răspuns:

Norocul îl faci cu mâna ta. Ce-și face omul cu mâna lui, se numește lucru manual. Credeam că tu ești expert în astalaughing) Zi-i unei tipe că vrei să o străpungi cu puțuca și vezi ce se întâmplă. Și dacă nu merge, mai zi-i uneia. Și tot așa. Până se întâmplă. It's-a numbers game, man. Prinde tupeu. laughing)

| nyancookie52 a răspuns:

Esti un fraier, arunca-te in Dunare!