| Teiubescmult44 a întrebat:

Buna TPU! Am 22 ani și sunt virgin, n-am sărutat niciodată o fată și n-am avut iubita doar pentru că sunt urât. Ce să fac pentru că sunt de treabă, social dar fetele nu vor nimic pentru că se uita la frumusețe? Să mă fac gay? Am incercat de toate.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Nu poti deveni gay.
Nu e o alegere. Este ceva cu care te nasti.
2. Sunt fata si o sa iti impartasesc un mic,, secret":
O fata, daca vede ca esti disperat dupa o iubita, nu se va simti speciala.
De ce?
Conform rationamentului:
,, Nu a vazut nimic special la mine, pur si simplu a vrut o iubita, nimeni nu a vrut, si m-a gasit pe mine.
Daca nu eram eu, era orice alta fata care era dornica sa-i fie iubita"
Practic se va simti,, folosita" ca sa scapi de singuratate. Ca si cum nu ai iubi-o.
Bine, nu sunt 100% sanse sa simta asta, dar e o posibilitate mare.
Trebuie sa simta ca e speciala, ca o placi pentru persoanlitatea ei unica si pentru sufletul ei. Asa cum si ea sa simta pentru tine.

Dar daca acum simti o presiune prea mare data de societate sau de indocrinari cel mai probabil, sfatul meu ar fi sa nu te acsezi pe relatii, ci mai mult sa iti gasesti un hobby si sa faci ce iti place.
Cu siguranta vei gasi la un moment dat o fata cu care veti avea multe in comun si veti fi impreuna.
Dar daca fortezi lucrurile sau le grabesti ca sa fii in rand cu alte persoane de 22 de ani, s-ar putea sa nu prea ai succes.
Mai bine lasi lucrurile sa mearga de sine.
Numai bine!

| Teiubescmult44 explică (pentru anonim_4396):

Ms mi-a plăcut răspunsul tău.

4 răspunsuri:
| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Gay nu te poti face! Focuseaza-te pe cariera si uita de fete, nu ai ce face!

| Teiubescmult44 explică (pentru FilosofulDepresiv2022):

Adc nu o sa am iubită niciodată?

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru Teiubescmult44):

Daca esti urat, nu! Sau o sa ai pe interes, dar nu-ti recomand!