| Ramona_9754 a întrebat:

Am ales categoria asta pentru ca e cea mai buna. mie imi place un baiat dar el nu stiu daca ma place suntrm foarte buni prieteni si cand il intreb daca ma place el spune ca imi va spune altadata. prietenele mele spun ca lor le-a spus ca ma place. va rog sa-mi dati cat mAI repede un raspuns

1 răspuns:
| WweEdge a răspuns:

Cred ca te place...tu ai spus ca daca il intrbi el va spune altadata asta e un semn ca acoleste raspunsul. eu cred ca baiatul este mai timid si ii este cam frica de sentimentele lui. Daca ii esti prietena buna inseamna ca il cunosti bine si ar trebui sa il intrebi daca te place dar cand e cu gaarda jos sa il prinzi intr-un moment vulnerabil. Succes! Funda?