| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit de la o fata, ca daca faci sex anal iti creste fundul. Ea mi-a spus ca a incercat si cica i-a cerscut fundul. O fi adevarat?

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e adevarat.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Aoleu!
Păi asta înseamnă că toţi bărbaţii cu fundul mare sunt gay?laughing
Fata de ţi-a zis are mai puţin creier decât pisica mea atunci când doarme.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Si-a tras-o si ea in c*r si vroia sa aiba macar un avantajlaughing

| Anecherry a răspuns:

Daca i-a crescut fundul inseamna ca s-a ingrasat un pic; si te poti ingrasa din mai multe cauze; eu una nu am mai auzit de asa ceva, nu cred ca asta ar fi motivul pentru care i-a crescut fundul.

| eugem35 a răspuns:

Mai cta prostie mai au si internet si tot nu au ce invata din el unde se pot afla multe.

| Anda_5509 a răspuns:

Sii tu crezi pe toata lumea?

EU daca iti spun sa te arunci in mare ca e o comoara ma crezi?

Cati 15 ani ai?

| alexuzha a răspuns:

Incearca si o sa vezi

| TheMihutz a răspuns:

Fata de la care ai auzit e cam proasta...si cam la fel esti si tu ca ai crezut-o rolling on the floor

| ani63 a răspuns:

Un om destept este atunci cand intelege jumatate, intelept este care stie care jumatate

| freza1902 a răspuns:

Da este adevarat ca iti creste fundul! mai bine zis ti se largeste big grin

| Lilik a răspuns:

Pai si atunci de ce alina plugaru nu-l are asa de mare?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da
ii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este ce-a mai mare tampenie pe care am auzit-o, nu iti creste fundul daca faci sex anal, prietena ta a facut sex anal, ca a fost curioasa la inceput, iar dupa aceea a inceput sa ai placa, o gramada de fete fac sex anal, a devenit o obisuintza acum cativa ani, nu erea chiar asa. Dar suntem pe drumul cel bun, tu incearca sa faci sex anal, o sa iti placa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu fa sex anal sa vezi ce o sati placa daca n-are cine conteacteazama eu f u t la liceu ca masina de cusut fetele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da chiar o sa iti creasca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te dezvolti mai mult dupa ce iti incepi viata sexuala.depinde de organism