| ioanaaaaaaaa a întrebat:

Daca faci sex`anal este adevarat ca fundul se mareste?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Femeia care face sex anal nu se mai respectă.
Sexul anal aduce: hemoroizi, constipație cu diverticuli, rupturi de mușchi, fisuri, incontinență de fecale, cancer colono-rectal, etc.
Nu face "dosul" mare, distruge sănătatea!
Pa, pa.

| doarEu001 a răspuns:

Daca ar fi asa, imagineaza-ti cate fete ar avea fundul marelaughing sexul anal prezinta riscuri cum ar fi slabirea muschiului anusului in timp si astfel au loc acele "accidente", pot aparea fisuri anale si nu este foarte iginenic.nu are nicio legatura cu marirea funduluihee hee

| crisxd a răspuns:

Poate doar gaura laughing).

| CrazyTeenager a răspuns:

Incearcal, trage singura concluziile, experienta este cel mai bun profesor.

| RedHeart a răspuns:

Mareste ochiul maro clar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu numai asta, dar îţi creşte şi-o a3a ţâţă happy

| delissia a răspuns:

NU este adevarat. Dar nu este sanatos deloc. Corpul uman nu este conceput pentru a face sex anal.