| deeeeeeeeeeeea a întrebat:

Buna tuturor. am avut contact sexual neprotejat in urma cu 2 luni si ceva. am facut doua teste care au iesit negative. si mi-a venit si ciclul in ambele luni. nu regulatthinking dar a tinut cat tine de obicei + durerile menstruale. Dar in ultimele zile nu m`am simtit ff bine, mi-a fost cam rau. si ma simt ciudat. Credeti ca poate avea legatura cu ciclul peste sarcina?:-s Ajutati`ma va rog, sunt cam stresata. Funda (cei care au remarci rautacioase, ii rog sa se abtina!)

4 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Eu zic sa nu iti mai faci atatea griji si ganduri. Daca ti'a venit e ok. mai ales ca testele ti'au iesit negative. Probabil ca te'ai simtit rau pentru ca ai racit acolo.:* bafta

| foxi a răspuns:

N-ai nimic, baga tare!

| DizzyXD a răspuns:

Nu vreau sa te sperii, dar din cate am aflat poti sa ai ciclu si sa fii gravida.
Sau sa fie autosugestia, lipsa de calciu, dar daca ai facut testul si a iesit negativ nu ai de ce saiti faci probleme.
Eu zic sa te duci si la ecograf sa-ti scoti din minte ideia ca esti insarcinata :*

| Maya23_1133 a răspuns:

Stai linistita... happy Te puteai gandi la o posibila sarcina daca ti se intrerupea ciclul, nu iti venea acum, iti venea dupa cateva luni [e posibil si asa] happy, sau deloc, cum e la aproape 90% din femei. Deci, chill si, sfatuiesc, daca prietenul tau nu e sigur pe el de fiecare data cand faceti chestia asta, sa foloseasca prezervativ, in nici-un caz sa iei tu anticonceptionale! happy Barfta si Aveti grija! Din putina neatentie se pot intampla schimbari radicale in viata. Te pup!