| anonim_4396 a întrebat:

Am avut cu prietena un petting, era doar in chiloti si eu eram nu aveam pe mine nimic. Eram ud intrucat mi-a placut momentul si mi-am frecat penisul de chilotii ei. Eram ud nu am ejaculat sau ceva. Ii posibil sa fi ramas insarcinata?

3 răspunsuri:
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Daca ea purta chiloti, nu exista sanse, decat oarte foarte mici.Erai ud, nu e nimic anormal, posibil sa fi fost la un moment dat lichidul preejacuator, dar, sunt sanse foarte mici.Citeste pe internet simptomele unei sarcini, daca are acele simptome, mai bine face un test de sarcina, dar trebuie sa treaca 3 sapt. Bafta! happy

| Sfatosul2012 a răspuns:

Nu nu a ramas. Dar daca intrebi in fiecare zi acelasi lucru incerc sa cred ca voiai sa ramana.winking Cate raspunsuri vrei sa afli despre. Iti inteleg paranoia dar daca vrei sa scapi de ea spune-i fetei sa si faca un test de sarcina! na sa fie si cu probe nu numai oral.

| cameleonu05 a răspuns:

Nu se poate asa ceva.