| Andrei2461 a întrebat:

Am avut o iubita dar ea a plecat in Spania si am ramas impreuna si am avut o relatie la distanta dar a crezut ca ma intalnesc cu altcineva si o insel asa ca s-a despartit de mine si o vreau inapoi ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| oliviaaa a răspuns:

Sa-i explici tot ce simti si ce s-a intimplat, daca nu va intelege nu te merita, oricum e relatie la distanta, iti tin pumnii spersa-ti reuseasca.

2 răspunsuri:
| Rizer a răspuns:

Poi sun-o vb cu ea, spune-i ca tii la ea!

| BlackOldSun a răspuns:

Daca a crezut asta nu are incredere in tine si nu cred ca te iubea asa ca uit-o! Si relatiile la distanta nu prea supravietuiesc mult timp! alte fete mai sunt!