| andrey9999 a întrebat:

Am avut un contact sexual cu o fata. Poate sa fie insarcinata daca "am bagat-o odata in ea si am scos-o"(era virgina si nu cred ca s-a rupt himenul)doar pentru asta poata sa ramana insarcinata?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, poate ramane insarcinata, mai ales ca era virgina si riscul este maxim la primul contact sexual.

| bia0000 a răspuns:

Sansele sunt mici dar n-ai auzit de prezervativ? dupa descriere imi dau seama ca experienta nu a fost placuta pentru ea ca vad ca ai facut-o doar asa "ai bag...ai sc..." nu ai tinut cont de nimic sper ca nu a fost vreo fetiscana de 12-14 ani ca in zilele noastre nu mai ma mira nimic

| florg78 a răspuns:

Exista u risc destul de mic sa ramina insarcinata dar pe viitor nu mai risca, chiar daca nu ejaculeji in ia pe parcursul actului involuntar si fara sa sesizesi se pot elimina spermatoizi.indicat e sa folosesti prezervative si sa nu va grabiti luat-o cat mai lent cu un preludiu de o durata cat mai lunga.succes

| Shahrukhkhan91 a răspuns:

Nu cred ca poate sa ramana insarcinata, deoarece nu ai ejaculat in ea, oricum pentru a dormi linistit iti recomand pe viitor sa folosesti balonasulwinking

| Millis a răspuns:

Nu... nu are de ce. daca nu ti-ai dat drumul in ea.