| Sara2 a întrebat:

Am avut un contact sexual cu prezervativ, si imi este foarte frica deoarece cand a scos prezervativul la final a picurat un strop de sperma de pe penis, a cazut jos pe covor, exista riscul ca sa se fi scurs sperma din prezervativ in vagin cand si-a dat drumu? sunt foarte ingrijorata, prezervativul l-am verificat si nu era spart

8 răspunsuri:
| cosminnnellu a răspuns:

Stai linistita esti perfect teafara si nevatamata, insa prezervativele nu sunt toate de calitate si odata poate nimereste unu spart sau eu stiu se rupe in timpul actului sexual de aceea este mai in siguranta cand ii vine sa ejaculeze sa scoata afara sa nu isi mai dea drumu in tine stiai ca prezervativul daca este pus incorect si prinde aer cand il pune atunci cand ejaculeaza se poate rupe usor? mai multa grija datile viitoare mult noroc

| VadTot a răspuns:

Ei şi ce? ce te sperii asa si esti atit de ingrozită đe parcă ai făcut dragoste cu un monstru şi acum ţi e frică să nu dai naştere unui monstru jr?laughing))

| pisicutzamik a răspuns:

Buna,nu este niciun pericol daca nu s-a spart prezervativul, stai linistita!

| MrSoapte a răspuns:

Vezi ca sunt cateva metode "babesti", dupa sex! De ex... spalaturile cu otet! Niciodata sa nu mergi in proportie de 100%, pe "grija" barbatului! Nu uita, ca barbatii sunt animale care gandesc cu alt cap, cand vine vb de sex! Deci, ia-ti singurica metode de precautie!

| hotdesire a răspuns:

Nu e niciun pericol daca nu s-a spart prezervativul.

| OodanteoO a răspuns:

Stai chill nu se intampla nimic daca prezervativul nu era spart, poate nu a ejacuat cum trebuie sperma si a mai ramas in penis

| prrocuror a răspuns:

Sigur esti gravida!

| 3Cata3 a răspuns:

Calmeaza-te esti ok big grin