| Sara2 a întrebat:

Am avut un contact sexual cu prezervativ si la sfarsit la baza penisului era un lichid alb, el zice ca e de la mine, da eu imi fac griji, e posibil sa se fi scurs sperma din el? l-am verificat cu mana la inel putin pe interior si era uscat in partea de sus, oare sa iau pilula de urgenta pentru siguranta?

3 răspunsuri:
| ZaKid a răspuns:

Mai intai, ce varsta ai tu? (asta ca sa imi formez o idee sa stiu ce sa iti spun)
In principiu nu este de la tine ci de la el.
Inelul acela sta aproape strans pe penis.
Si este posibil sa fi ejaculat putin mai mult si sa se fi scurs...
Pilule nu ai de ce sa iei, decat in cazul in care prezervativul era spart.
In acest caz poti risca o eventuala sarcina nedorita.
O zi buna.

| panteravalcea a răspuns:

Off.stai linistita.e de la tine tu nu te simti putin uda.nu lua nicio pilula mai dai si banii degeeaba

| 7hel3l4kR0s3 a răspuns:

Doar in cazul in care pe interior in partea de jos mai adanc era umed si cleios si caracteristic spermei daca nu stai linistita si in plus sperma trebuie sa fie vine ejaculata in vagin ca sa raman insarcinata. Bafta.