| pantofipantofi a întrebat:

Am avut un contact sexual protejat cu prezervativ, si la sfarsit el avea la baza penisului un lichid alb, e posibil sa se fi scurs sperma din prezervativ? sunt f ingrijorata straight face
el spune ca e de la mine, nu stiu ce sa cred, sa iau pilula de urgenta?

5 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Pai s-a rupt prezarvativul sau nu? Daca nu s-a rupt nu avea cum sa se scurga prin el.

| pantofipantofi explică (pentru afrodita3333):

Buna
nu s-a rupt deoarece l-am verificat, era intact
dar ma gandesc este posibil sa se fi prelins sperma in exteriorul pezervativului?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si fetele au lichid alb, fi linistita kiss

| PsyhoWoman a răspuns:

Stai linistita iubita. exact asa am patit eu acum cateva zile laughing era sa mor de frica.dar este de la tine..pt ca atunci cand prezervativul se rupe... se rupe mult asa e sparge tot..nu numai o gaura e de la tine stai flex :*

| AntigelMăă a răspuns:

Nu.
este de la tinehappy