| Sara2 a întrebat:

E posibil sa se fi scurs sperma pe langa prezervativ daca la baza penisului el avea un lichid alb? el spune ca e de la mine da eu sunt agitata, nu stiu ce sa cred, in prezervativ era destula sperma, si l-am verificat cu degetu sus la inel putin pe interior si parea uscat

3 răspunsuri:
| Anailyn a răspuns:

Eu zic sa te calmezi, mai ales daca el te asigura ca totul e ok, stai linistita, este de la tine, insa daca observi ceva neregula ar fi bine sa faci un test dupa 7 zile de la contact sexual si totul va fi lamurit:*te pup

| Matt24 a răspuns:

Posibil daca prezervativul era prea larg sau avea vreo crapatura...dar poate fi si de la tine sau poate de la lubrifiantul prezervativului...

Răspuns utilizator avertizat