| Sara2 a întrebat:

Am avut un contact sexual pe 16 noiembrie, in care a ejaculat in prezervativ, in momentul in care a scos prezervativul de pe penis au curs 2-3 picaturi de sperma pe covor, e posibil totusi sa se fi scurs sperma din prezervativ inainte sa "iasa" afara? sunt foarte ingrijoara, pe data de 6-7 trebuie sa imi vina menstruatia

8 răspunsuri:
| Sara2 explică:

Nu ai inteles
in momentul in care a terminat, a tras mai de prezervativ sa il scoata si in momentu ala(dupa ce l-a scos) i-a picurat din penis 2-3 picaturi pe covor jos

| hotdesire a răspuns (pentru Sara2):

Dupa 16nov nu ai mai facut sex? de la acel contact nu poti ramane insarcinata.
de ce nu mergi la ginecolog?
spune-ne de unde esti si cu siguranta iti vom recomanda un doctor bun deja vizitat in apropierea ta

| lolylolypops a răspuns:

Da! Trebuie sa fiu sincera, da este posibil sa se fi scurs inainte, ai grija!
Daca iti intarzie fa-ti un test de sarcina!

| Sara2 explică (pentru lolylolypops):

Daca imi vine menstruatia mai are rost sa fac test?

| lolylolypops a răspuns (pentru Sara2):

Nu,normal ca nu!

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Sara2):

Fa-l totusi sa dormi linistita :-)

| MeandYou123 a răspuns:

Fa test.

| madutzayo a răspuns:

Felicitari! in noua luni vei fii mamica :X laughing)