| Jacksy a întrebat:

Hei! Am nevoie de părerea băieților. Preferați fetele timide sau fetele mai "crazy"? Poate v-i se pare o întrebare stupidă, și mie mi se pare puțin cam penibilă -__-!
Presupun că vă luați după comportament si frumusețe, dar dacă ar fi ambele genuri frumoase și deștepte, ce-ați alege? Vă rog, fară figuri si răspunsuri aiurea. Multumesc! :*

11 răspunsuri:
| Slow a răspuns:

O sa incerc sa iti raspund, desi sunt fata. Din punctul meu de vedere, normal ar fi ca la inceput sa fie timida, pe parcursul relatiei sa fie "linistita", iar in pat sa devina o mica perversa.

| Gabryel98 a răspuns:

Timida! [fara alte comentarii]

De ce? Pentru ca asa e frumos...(parere personala) Daca vrei aprofundez prin mesaj privat!

| Andreishmek a răspuns:

Timidele

| Azµre a răspuns:

Știi vorba aia...
Fetele bune înghit, fetele rele scuipă...
Prefer pe cea timidă...

| InstructorulTauDeFitness a răspuns:

Mai bine prefer una timida pentru ca stiu ca nu o sa si-o traga cu altu pe la spatele meu.Eu ma iau mai mult dupa comportament si aspectul fetei.Pentru mine trebuie sa arate bine mai mult la fata.Degeaba are c.u.r si t.a.t.e daca-i curv...a.

| FckYeah a răspuns:

Sa fie timida, dar in pat crazy :p

| ScreamoTime a răspuns:

Fetele mai "crazy" ^^

| Lucianps a răspuns:

De exemplu daca baiatul e timid si si fata e timida o sa ia mult pana cand o sa fie imporeuna dar daca fata i timida si baiatul i crazy cum asa sunt in vremuri estea mai bine esti timada ca o sa mearga mai bine

| FleeKy a răspuns:

Evident ca fiecare are pareri diferite dar, eu prefer fetele normale.Nici prea crazy nici prea timide...

| Element_3470 a răspuns:

Parerea mea e ca trebuie sa fii tu insuti, Dar mie sincer, imi plac mai mult fetele mai "crazy" decat cele timidewinking!

| dan_3725 a răspuns:

Fii tu insuti! si tot e ok