| Racoviteanu_Margareta_1987 a întrebat:

Am contact neprotejat de mai multe luni si nimic dar in decembrie mi-a venit cm de doua ori si la inceput si la sfarsit i ianuarie nimic pana astazi Mi-am facut test si a esit negativ acum aproape 2 saptamani Dar ciudat este ca ma dor si mi sau marit sani, imi cam este rau de la mancare si sunt foarte obosita Azi am facut din nou un test si a iesit invalid adica linia intre C si T ce sa cred Va rog raspuns

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la ginecolog, sa te consulte.

| corbulalbrosu a răspuns:

Din intrebarea ta reiese ca doresti sa devii mamica dar se pare ca nu reusiti. Singura metoda cu adevarat exacta si intotdeauna corecta de determinare a existentei unei sarcini se face prin analiza de sange. Daca doresti cu adevarat un rezultat 100% sigur in 24 de ore poti sa obtii rezultatul. Succes.