| AnonymousForEver99 a întrebat:

Am cunoscut o fată de care m-am îndrăgostit de ceva timp iar de când o știu ea îmi dădea multe de semne că mă place. îmi spunea că sunt frumos, perfect, și că am șanse 80/90 cu ea. Peste ceva timp nu mai puteam să stau pur și simplu. așa că i-am spus că o plac iar ea mi-a zis că e într-o perioadă nașpa. Și nu am mai vb cu ea. Nu știu ce să mai cred. Până acum îmi spunea că sunt frumos etc iar acum nu vrea să fie cu mine... Ajutați-mă

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca e mai tulburata si ai luat-o prea repede. Vorbeste in continuare cu ea, are nevoie de timp, explica-i ca nu te grabesti si ca o iubesti. Bafta happy

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Probabil te-a plăcut doar ca prieten și nimic mai mult. Acordă-i timp și vorbește cu ea vezi care e motivul supărării ei.

| Staind a răspuns:

80-90.e ceva

| TheLoveDoctorr a răspuns:

" Salut Maricica, sa stii ca am glumit, n-as vrea sa stricma prietenia noastra, voiam sa-ti fac Valentine's day mai frumos, stiind ca esti singura. Zi-mi despre problema ta happy " Si bun, ai scapat din situatia penibila + un bonus, te pui undeva mai sus ca ea, ca tu tii franghiile si tu dictezi cum merge treaba. bafta big grin