| carmencita98 a întrebat:

Am cunoscut un tip,care imi adresa mesaje de genul :"regina mea frumoasa, printesa, vreau un pupic de la tine, da nu numai as mai vrea si alt ceva ca eu de la tine ma astept la cv mai PICANT".
iar eu cand i-am zis ca nu vreau o relatie ca sunt cu examenele si i-am multumit frumos pentru toate complimentele adresate(nu l-am jignit) el mi-a zis ca are iubita, mia picat fata...eu am zis daca iubitei lui iar conveni sa vada cum le zice tuturor fetelor(am aflat si ca altor fete le zice asa) a zis ca el daca zice asa nu inseamna ca te place (da vroia sa ma pupe se vede si mai sus).si l-am intrebat daca mie imi zice asa si altora mrg, iubitei cum ii zice el mi-a raspuns ca ii zice iubi, nu mi se pare k? eu votez ca e afemeat?
voi ce ziceti ...pls sfaturi.....si daca il vad sa il scuip sau nu?
ce credeti ca a fost in capul lui sa ii arat prietenei lui mesajele sa vada cu ce jigodie sa incurcat? dau funda

9 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Cum adica sa-l scuipi? Dar ce, tu esti raluk27 sa incerci cu aceeasi moneda?
Acum, relatand tot ce-ai spus, imi dau seama de ce acel baiat a incercat la tine. Ca esti naiva. Si-s elegant aici, crede-ma. Cum sa faci pe cineva regina si printesa?laughing Te-ai simtit bine cand ti-a spus asa? Daca da, zboara-i cu pasarica in fata. Daca nu, la revedere, mucacho.

| lolly a răspuns:

Da-i o palta! Si da desigur, cand iubita luiil va parasi atunci poate se va trezi la realitate. Arata-i prietenei lui mesajelewinking Asta este cu siguranta cea mai buna alegere, si precizeaza catu nu ai nici o vina, nu stiai ca are prietena, arata-i tot.

| carmencita98 explică (pentru lolly):

Ideea e ca daca ii arat mesajele el e prietenul cel mai bun al unui mare bataus din cartierul meu si imi e frica. daca cumva il pune pe ala sa ma bata, mai raman si cu sechele...

| Georgeeeeeeeee a răspuns:

Cred că să laşi totul să curgă de la sine. prietena lui ar trebui să ştie cu cine e. iar tu să-l ignori pe tip. simplu.

| RB26DETT a răspuns:

Astia-s cocalari 1000% cand au prietena doar ca sa se laude, nu pentru ca tin la ea cu adevarat, daca ar tine la ea poate ca nu ar spune asta fiecarei fete pe care o intalneste, eu zic ca totusi ar trebui sa-i arati, gandeste-te numai in ce anturaje se poate baga fata aia, cine stie cat de drogat si betiv e ala si ce poate pati fata aia. si la cum vorbeste e manelist analfabet

| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Ah! Scumpo, ar trebui sa fi obisnuita cu tarani din astia.Nu-l baga in seama si ignoral.Nici macar scuipatul tau nu merita nesimtitul ala.

| CrushBoy89 a răspuns:

Hey...Iti spun ca nu e singurul care a facut asa.Sunt o gramada da oameni asemenea celui pe care l-ai descris.Gradina lui Dumnezeu e mare si baiatul ar trebui sa aiba frica de astfel de lucruri.E mare pacat sa fii desfranat.Ma rog...Sa revenim a oile noastre.In primul rand, nu-l baga in seama.Multumestei pentru complimente in continuare, iar daca iti va mai zice, mustral, intrebandu-l daca nu ii e rusine. Cearta-l.Da dovada de nesimtenie curata.Deci cam atat a fost cu sfatul meu. Ceaobig grin

| Ciocolataaaa a răspuns:

Eu zic sa nu ii arati happy pentru ca e un jeg de om si daca a fost in stare sa faca asta gandeste-te de cate mai e in stare si daca zici poate se razbuna si te bate sau pune pe cineva sa te bata si nu stii cum ramai mutilata pe viata, stai cuminte si evita-l

| sisuk a răspuns:

Hei lumea e plina de din astia... nu te stresa cu gunoaie din astea ce trebuie sa faci este sal evitzi cat poti de mult iar de scuipat nu trebuie sa te sinchisesti daca esti mai tupeista cheamo pe pr lui cand va vedeti voi doi si asa aia o sai de papuci si uh ii dai o palma drept cadou de adiowinking