| Xspe a întrebat:

Am doua intrebari despre Viagra si vreau sa va zic de'acum : Daca aveti comentarii "destepte" tine'ti'le pentru voi.

1. Am 18 ani, Chiar nu am nevoie de viagra dar vreau sa incerc odata. Din cate stiu din diferite surse, ii ajuta pe cei cu probleme sa obtina o erectie, sa reziste mai mult. Poate sa imi spuna cineva exact ce efecte ar avea daca o iau fara sa fie nevoie. O sa reziste mai mult, sau o sa mareasca marimea..organului. sau altceva? ( Si efectele negative? )

2. Daca pot sa iau si nu o sa cauzeze efecte secundare negative, De unde as putea sa cumpar?

Orice alte detalii sunt binevenite. Si dinou, fara comentarii imbecile.

Răspuns Câştigător
| roxyflory a răspuns:

Pai fostul meu prieten a luat viagra chiar daca nu a avut nevoie si am vaut ca pe langa faptul ca tine putin mai mult am facut 6 numere intr-o seara deja pentru mine era stop in schimb el mai vreia in fine pana la urma a incercat sa doarma dar organul era tot"drept".se gasesc la farmaci