| EsarfaRozZ a întrebat:

Care sunt efectele secundare ale Ceaiului Verde Antiadipos? am vazut la farmacie, si vreau sa mi`l iau, doar ca nu stiu daca are si efecte negative... :-s

3 răspunsuri:
| EsarfaRozZ explică:

@BoOoMbOnik - nu ma refeream la ceaiul verde, stiu ca nu are nici un efect negativ, e chiar bun [laughing]
eu vorbeam de ceaiul verde antiadipos. este altceva, cred... mi se pare ca e chinezesc. happy
mersi oricum de raspuns:*

| arte74 a răspuns:

Nu se cunosc efecte secundare pentru ca nimeni a apucat sa le raporteze, toti au murit dupa prima ceasca

| BoOoMbOnik a răspuns:

Nu, nu are. Ceaiul verde te ajuta sa slabesti mai repede si elimina toxinele din corp.Nu are efecte negative dar iti recomand sa iti cumperi frunze de ceai verde de la plafar sau faramacie, nu pliculete. Fundita? Mersi!