| denisz a întrebat:

Am facut astazi sex cu prietena mea si s-a rupt prezervativul. Nu am ejaculat dar cred ca am facut sex vreo 2 minute cu el rupt. Poate ramane insarcinata? Va rog e urgent

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Da, poate rămâne însărcinată din cauza lichidului pre-ejaculator.
Aveţi grijă, data viitoare folosiţi un lubrifiant pe bază de apă, pentru că ajută la prevenirea ruperii prezervativului.
Test de sarcină după 21 de zile de la incident.
Baftă!

| pokerface_9746 a răspuns:

Pentru siguranta ei, ar fi trebuit sa ia pilula de a2a zi. Acum urmatorul pas este un test de sarcina.Bafta!

| krystal02 a răspuns:

Daca nu ai ejaculat, nu va ramane insarcinata. Nu iti face griji. Acum vorbeste cu ea. Spune-i sa isi ia un test de sarcina ca sa fei sigura si gata happy

| Loove_6052 a răspuns:

Neah.