| anonim_4396 a întrebat:

Am facut o mare prostie...am un iphone 2g cu jalibrake si am incercat sa ii fac updete la soft.totul a mers bine. dar dupa ce s-a terminat de updatat iphonul nu se mai deschide. apare iconita de la apple cum se deschibe iphonul normal si ramane asa! ce ii pot face? help me please!

4 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Pai, du-te cu el la un Service, undeva! Ciudat ca nu se mai deschide!

| darrio2007 a răspuns:

Tu ai crezut ca unui I-phone ii faci update la soft ca unui telefon obisnuit? Du-te la un service telefoane. Daca se baga cineva.

Răspuns utilizator avertizat