| User123666 a întrebat:

Am făcut s3x protejat cu prietenul meu, nu este prima oara dar acum ma sperie faptul ca am scurgeri

Răspuns Câştigător
| Anaasstasssssiaa a răspuns:

Pai sunt secretii normale, vaginul are capacitatea de a se curata singur. Atata timp cat nu au o culoare ciudata, miros sau textura neobisnuita, nu trebuie sa iti faci probleme.

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la ginecolog, degeaba stai pe TPU

| Violleta2022 a răspuns:

Este de la candida pe care spuneai ca o ai pe celalat topic.
Mergi al gineoclog sa ti se faca analize complete, mai ales daca ai inceput sa ai sex si cine stie, poate te-a atins pe vulva cu mana infectata de la penisul lui.

| User123666 explică (pentru Violleta2022):

Am mentionat ca prietena mea are candida...

| Violleta2022 a răspuns (pentru User123666):

Deci aveti amandoua scurgeri happy
Deci luati-va de mana si mergeti impreuna la ginecolog!

| User123666 explică (pentru Violleta2022):

Tu nu stii sa citesti? Unde am spus eu ca am candida?

| Violleta2022 a răspuns (pentru User123666):

Aici ai spus, de aceea v-am trimis pe amandoua la ginecolog!

https://www.tpu.ro/......-de-acest/

| User123666 explică (pentru Violleta2022):

Pai ptietena mea nu si eu.

| Violleta2022 a răspuns (pentru User123666):

Mai sa fie, tu stii ce are prietena ta in amanunt, dar nu stii ce scurgeri ai tu?
Hai mai fetita, ca nu-s venita de ieri pe lume, fiind evidnet ca si in celalat topic este vorba tot despre tine.

| User123666 explică (pentru Violleta2022):

Cum crezi tu

| Anaasstasssssiaa a răspuns:

Cel fel de scurgeri?

| User123666 explică (pentru Anaasstasssssiaa):

Ceva alb da nu alb alb transparent

| User123666 explică (pentru Anaasstasssssiaa):

Multumesc

| Anaasstasssssiaa a răspuns (pentru User123666):

Pai sunt secretii normale, vaginul are capacitatea de a se curata singur. Atata timp cat nu au o culoare ciudata, miros sau textura neobisnuita, nu trebuie sa iti faci probleme.

| GeorgelușBăiatDePluș a răspuns:

Dacă ești proastă, te in pola mea dracu ce să facilaughing)))