| fruity a întrebat:

Am facut sex neprotejat cu prietena mea 3 zile la rand! Mentionez ca nu am ejaculat deloc, am ajuns in aceea stare de excitatie insa m-am oprit si nu am mai ejaculat! Astea s-au intamplat pe 23-24-25. In data de 28 i-a venit ciclul menstrual! E vreo posibilitate sa fi ramas insarcinata sau pot sta linistit?

Răspuns Câştigător
| Girl a răspuns:

Poti sta linistit daca i-a venit menstruatia,nu s`a intamplat nimic,ea se afla in perioada cu risc minim de a ramane gravida, dar aveti grija data viitoare, folositi prezervativ sau anticonceptionale...

:*

4 răspunsuri:
| ColaCola a răspuns:

Daca i-a venit menstra stai linistit.Nici macar nu era in perioada fertila... aveti mai multa grija:*

| ByaKid a răspuns:

Nu a ramas insarcinatawinking.10 zile inainte si dupa ciclu nu ramane insarcinata si daca ejaculezi in ea. Poti sta linistit!

| Tirbi a răspuns:

In primul rand, de ce ai facut neprotejat? In al doilea rand, depinde ce varsta ai, daca te-ai masturbat deja, atunci e de rau, daca nu, nu se va intampla nimic

| MARIANA_1881 a răspuns:

Daca i'a venit ciclul menstrual, nu are cum sa fi ramas insarcinata.Stai linistit, data viitoare aveti mai multa grija, sa nu mai stati in stres.