| adrian93 a întrebat:

Saptamana trecuta am facut sex neprotejat cu prietena mea, ea fiind virgina. am facut`o prima data iar dupa 30 de minute am facut`o din nou tot neprotejat.(tin sa mentionez ca nu am ejaculat niciodata in ea) Si ei i`a venit ciclul azi. exista vreo propabilitate sa fi ramas insarcinata daca i`a venit ciclul si nu am ejaculat in ea? Va multumesc.

11 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Esti foarte inconstient, o poti lasa gravida imediat daca nu va protejati.

Abh
| Abh a răspuns:

De ce nu va protejati oameni buni? Stii cate fete minore vin la ginecologie pentru intrerupere de sarcina? Nu te baza pe" mie nu mi se poate intampla " fiindca se intampla si inca foarte frecvent!

| Cătălina a răspuns:

Nu e insarcinata.

| lyrics a răspuns:

Nup.
nu e insarcinata.

| DEBrown a răspuns:

Sansele sunt cam de 0. 01 % Dar totusi asta inseamna 1 la 10. 000, deci sanse mici, dar totusi e posibil. Inainte de ejaculare, iti mai vine un lichid, "smegmga" se cheama, iar acela contine spermatozoizi. Deci, sanse exista. Ar fi bine sa va protejati pe viitor.

| DEBrown a răspuns:

Scuze, am pus o litera in plus. Era "smegma" big grin

| kidboo a răspuns:

Esti tatic! glumeamlaughing poti sa stai linistit nu o sa iti ocupi timpul cu schimbatul scutecelorhappy

| frape22 a răspuns:

Pai din moment ce i a venit ciclu stai linistit.nu exista nici o probabilitate... dar pentru binele vostru data viitoare protejati va.winking

| adeluta86 a răspuns:

happy nu exista nici o sansa. nu are cum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu cred ca va ramane

| adrian93 explică:

Ok I'mPerfect(a)! stiu ca am fost inconstient. dar am pus o intrebare.