| AlexandraAG a întrebat:

Am fost 8 luni cu un baiat, iar acesta m-a lasat pentru alta fata. Ei acum sunt impreuna de 2 sau 3 luni, dar eu inca mai cred ca baiatul tine la mine. Adica ma ia in brate cand ma vede, ma pupa pe frunte. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Eu cred ca-ti place sa te minti singura!
Daca baiatul ala tinea cu adevarat la tine, nu te parasea si nu era acum in compania altei fete!
Probabil ca ii place sa-si bata joc de tine si tu accepti ca fraiera, pentru ca altfel nu ai sta sa te ia in brate si sa te pupe pe frunte.

5 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Daca tinea intr adevar la tine nu se uita la alta. Baiatul joaca la 2 capete ar fi cazul sa vezi asta. Nu i cadea in plasa. Iti vede slabiciunea ta pentru el si profita ca mai ai inca sentimente. Fii ferma cu el, nu vrei sa suferi iar din cauza lui.

| AlexandraAG explică (pentru HazelEyes77):

Ai dreptate, multumesc

| MidnightR a răspuns:

Deci el te-a lasat pentru alta fata, si tu te comporti ca un mielusel in prezenta lui? Iti meriti soarta.

| AlexandraAG explică (pentru MidnightR):

Nu ma comport ca un mielusel. Ma comport absolut normal

| MidnightR a răspuns (pentru AlexandraAG):

Nu,te comporti exact ca un mielusel, pentru ca inca accepti sa te ia in brate si sa te pupe pe frunte dupa ce te-a lasat pentru alta.NU,nu e ca si cum v-ati despartit in cele mai amiabile cauze si acum sunteti precum cei mai buni prieteni, nu, baiatul pur si simplu profita si tu in loc sa ii dai un sut in fund, il accepti cand are el chef.