| Elena1234456 a întrebat:

Am fost la o petrecere si eram beata si era si el beat (mentionez ca pana in seara aia era doar un tip pe care il cunosteam din vedere) si m-a sarutat si dupa am inceput sa ne sarutam. si nu inteleg, nu am mai facut niciodata lucruri din astea la betie. Ma place sau am fost doar o distractie de o noapte? straight face Mentionez ca mai vorbim pe mess dar rar. Credeti ca ar putea sa imi iasa o relatie din chestia asta?

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Daca nu da niciun semn deosebit, a fost doar distractie de o noapte.

4 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Nu, a fost doar o distractie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ce simți u pentru el. Ar fii bine sa vorbești cu el despre asta

Răspuns utilizator avertizat
| spoiledcat a răspuns:

Pentru el a iesit bine...pentru tine mai putin. eu zic sa nu speri la vreo' relatiewinking