| Zic a întrebat:

Am fost la prietenul meu lucrurile au mers mai departe si acesta a ejaculat, dupa m-a antis in zona vaginului, dupa ce se spalase. Ciclul meu nu vine regulat, dar acum a venit si nu a curs asa rau, a fost chiar foarte putin.Este posibil sa fiu insarcinata?

4 răspunsuri:
| crhh a răspuns:

Dupa parerea mea, nu are cum sa fie vorba despre o sarcina. Depinde de multi factori, daca a fost sau nu act sexual, etc. Dar daca doar te-a atins, nu are cum sa fie vorba de o sarcina! O seara buna in continuare

| Emazio a răspuns:

Daca a ejacualt si dupa aia s-a spalat si dupa aia a continuat,s-ar putea sa fi gravidawinking,pentru ca chiar daca te speli iar ejaculezi dar nu mai simti senzatia, ejaculezi fara sa iti dai seama, dar poti face un test de sarcinawinking

| Zic explică:

Nu a penetrat, doar este posibil sa ma fii atins pe langa p

| crhh a răspuns (pentru Zic):

Da, cel mai okey ar fi sa faci un test de sarcina sa iti inlaturi orice dubiu. Eu, sincer, nu cred ca esti insarcinata!