| jojoalexa a întrebat:

Am fost ssi eu combinata cu un baiat.Ne-am despartit si de cate ori ne-am desparit de atatea ori sa intors cu mine...mereu can ne despartim se intoarce cu mine si cand il intreb de ce se intoarce mereu cu mine zice ca nu stie sau ca ma iubeste. Dar cand ne despartim nu imi zice nimic, nu ma mai baga in seama si gata.Asta ce inseamna ca ma iubeste si tine la mine de aia se intoarce sau vrea sa vada daca ma mai intorc cu el si rade de mine(isi bate joc de mine )

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este clar.Isi bate joc de tine.Cind se mai intoarce la tine respinge-l.Sa vezi cum reactioneaza.

| PrettyLittleLiarsBalonDeSapun a răspuns:

Eu cred ca te iubeste, daca vroia sa-si bata joc de tine nu cred ca se mai intorcea el la tine de atatea oriwinking. Nu crezi ca ar fi facut ceva mai mult daca vroia sa-si bata joc de tine? Eu zic sa te gandesti la ce vei face pe viitor, pentru ca si eu ma cert mereu cu iubitul meu insa mereu se intoarce el la mine pentru ca ma iubeste si asa cred ca e si la tine;
Succes!:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am respins si se roga de mine pana ne combinam la loc! intr-o zi mia zpus ca daca vrea poate sa fie cu multe dar el pe mine ma vrea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am respins si nu ma lasa pana nu ne vombinam din nou... mi-a zis ca poate sa fie cu multe fete dar el pe mine ma vrea