| Just a kid a întrebat:

Offf...de cand ne-am impacat simt ca nu pot sa il iert.adic nu ca nu il iert da nu pot uita si mereu ii reprosez ce a facut. el zice ca sa purtat asa pentru ca a crezut ca l-am inselat(multi cred asta da nu e adevarat si acum stie si el ca nu e adevarat). i-am zis mereu ca nul cred ca ma iubeste si m-a intrebat"atunci de ce crezi ca m-am intors la tine dupa 3 saptamani? ca team uitat? ca nu t iubesc?" da nu stiu ce sa zic. i-am zis ca daca ma iubea venea mai repede da el o zis ca cica a asteptat sa merg eu la el de asta a facut ce a facut in acest timp(se baga in seama pe mes cu japca...cand i-am dat msg sa il intreb ceva ma itnrebat"cine esti"desi el imi stie nr pe derost.cand era afara se purta nomal da cand apaream eu se dadea la toate fetele. daca stateam cu baieti comenta). multi miau zis cand ne-am despartit"lasa-l. daca te iubeste va veni el la tine"si iaca ca venise. e posibil oare chiar sa ma iubeasca? tinand cont cum a vb cu mine cand neam desp? nu stiu ce sa mai cred

7 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Eu nu cred ca sentimentele lui sunt sincere. poate ca a jucat teatru. Nu trebuie sa ai incredere 100 % in el. Poate s-a intors de dragul gurii lumii. " Daca toata lumea zice ca aca o iubesc ma voi intorcea la ea, atunci hai sa vad daca ea cade in plasa".

Mereu am considerat ca iti dovedeste ca te iubeste abia dupa ce te desparti, abia dupa ce se "incheie" relatia. In mod normal ar fi trebuit sa respecte timpul petrecut impreuna, ar fi trebuit sa aiba incredere in tine, si sa iti arate ca te iubeste. Poate are orgoliul prea mare thinking El nu prea ia in serios, cred.

Iti sugerez sa vezi cum va sta situatia in urmatoarele zile si cine stie, poate vei mai afla lucruri noi thinking

Ai grija de tine!

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Sa razbunat pe tine dandu-se pe langa unele fete. E normal sa il doara daca a crezut asta si a procedat asa.Insa mai lasa si tu de la tine si purtati amandoi o discutie serioasa.

| Lorelai a răspuns:

Poate e adevarat ce spune, a crezut ca l-ai inselat si a fost suparat. Insa nu a fost frumos din partea lui sa se ia dupa altii si nu dupa tine. Te cred ca nu il poti ierta, insa daca il iubesti trebuie sa o faci. Toti mai gresim. Daca mai face vreo faza de genul asta a doua oara, sa nu mai fii cu el, nu are rost. Nu bag mana in foc ca tipul te iubeste insa poate doar tine la tine. Din cate zici tu e genul mai neserios.

| Just a kid explică:

Deci nu sa inteles bine. mie mi-au zis prietenele mele lucru ala ca"daca te iub se va intoarce la tine daca nu nu asa ca nul mai cauta"s eu normal ca nu le-am crezut pentru ca mi se parea absurd sa ma mai caute sa ne impkm. da iaca ca a vnt

| pisicutsa a răspuns:

Eu am trecut prin asa ceva de citeva ori in viata, ceea cum a vorbit el cu tine cind va desparteati, cearta, nedumeririle au fost bazate toate pe sentimente... dar cind faci ceea ce simti dar nu gindesti rational, o trintesti cite una, ca apoi singuri te miri. Din tot ceea ce ai scris, am inteles ca intr'adevar tine la tine, si totusi e bravo ca a facut pasul acesta spre impacare el primul. Iarta'l caci asa baieti sunt de treaba, tine'te de el cu ambele miini. bafta

| RoxyAde a răspuns:

Probabil s-a purtat mai urat atunci pentru ca a vrut sa faca pe durul, sa iti arate ca el nu sufera desi poate de fapt suferea si el. Dar daca a venit el la tine sa va impacati inseamna ca probabil totusi tine la tine.

| Maria_1984 a răspuns:

Adolescentii, ambitii prostesti!"cica a asteptat sa merg eu la el"."s-a purtat asa pentru ca a crezut ca l'am insealat""
Nu te iubeste! E doar senzatie! Nu poti iubi de tanar...(banuiesc ca aveti vreo 16-17 ani)
Faza cu "cand ma vede se da la alte fete" sau ceva de genul! Incerca sa-ti arate ca daca nu esti tu pot fi altele si ca poate sa fie in orice moment cu oricine vrea! Nu te iubeste! Un om care iubeste o persoana nu poate sa se dea la alta nici macar cu gandul! Cel putin asta e parerea mea!
Bafta>big grin