| RazzyFTW a întrebat:

Am iesit ieri prima data la o intalnire cu o tipa. Intalnirea a decurs okish, dar i-am dat azi mesaj pe Facebook si telefon si n-a raspuns. Stiu si eu ce inseamna cand o fata nu te mai cauta dupa prima intalnire, vreo idee sa rezolv asta?

9 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

A fost o simpla intalnire, daca stii si tu ce inseamna, nu prea mai ai ce face.
Ti-ai facut datoria, ai cautat-o si nu are cum sa nu vada.
Da-i pace, si... NEXT!
Daca te cauta ea in maxim 3 zile, e ok. Daca nu, asta este.
Eu zic ca nu merita sa insisti, fetele care cred ca au dreptul sa se joace de-a ignoratul, merita f_%$*e si lasate. De fapt cam asta se intampla, dupa a 2-a si a 3-a intalnire, baiatul isi pierde rabdarea si... Da si fuge. Apoi, barbatii 'ie' niste porci laughing

| KMaddieK a răspuns:

Incearca sa dai de ea (cu ajutorul prietenilor, sun-o cu privat sau altceva) si sa clarificati tot.

| Sfatosul2012 a răspuns:

Nu insista. Daca are ceva sa ti zica iti va spune.

| TheImpaler a răspuns:

Da. treci la urmatoarea.

| AliTheo18 a răspuns:

Ori are treaba, ori fata vrea sa ramaneti doar prieteni.Crede-ma, asta este. Vezi ce spune cand dai de ea. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Al3xbC a răspuns:

Inseamna ca fata a considerat intalnirea,, nasolish''.las-o in pace, insistenta mai mult respinge decat apropie.arata ca esti indiferent, in zilele astea indifenta atrage

| marmotavorbareatza a răspuns:

Nu are baterie la telefon happy

| Vladel a răspuns:

Nu fi prea insistent... daca e te va cauta ea... happy