| asdfgasd a întrebat:

Am impresia ca unei fete ii place de mine la scoala, daca nu raspunde la aproape fiecare mesaj pe care i-l las pe fb inseamna ca nu ii place de mine? adica daca mi-ar raspunde la fiecare mesaj atunci i-ar placea de mine?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar macar iti raspunde? Gen "Buna" si ea la randul ei "Buna"

| dianainsta01 a răspuns:

De ce crezi ca ii place de tine? ar trebui sa incerci sa vorbiti in persoana, iar daca nu iti raspunde atunci poti trece peste si sa uiti de ea,