| Aricela a întrebat:

Am inceput sa comunic cu un baiat si am iesit impreuna de citeva ori, comunicam foarte des pe net.Si intr-o zi la fel vorbeam el ma mai intreba una alta si la un moment s-a incheiat discutia, si dupa ziua ceea nu mi-a mai scris, si nici eu lui deacum..deacum o luna nu am vorbit si nu stiu de ce.Ce s-a intimplat cum credeti?

6 răspunsuri:
| Georgi2011 a răspuns:

NU stiu poate ca i-ai zis ceva ce la suparat sau cine stie... poate acum e cu altcineva sau poate era de atunci

| Aricela explică (pentru Georgi2011):

Nu i-am zis nimic am vorbit cum mereu. Nu era cu nimeni asta stiu precis. Dar nu inteleg cum asa sa inceteze sa mai vorbeasca din senin...

| Bubulin4ik a răspuns:

Va-ti pierdut interesul unul fata de celalalt, asta-i problema!
Imi pare rau pentru voi!
Bafta in continuare, ai grija de tine:*

| Aricela explică (pentru Bubulin4ik):

Da eu nu mi-am pierdut. Eu nu i-am scris deoarece ma gindeam ca el imi va scrii dar dupa citeva zile am vazut ca nu-mi mai scrie nimic, si nu i-am mai scris nici eu, dar cum asa sa pierzi interesul.El singur continua vorba si ma intreba imi spunea multe lucruri, si asa din senin dupa sa nu-mi mai scrie nimic?

| Azµre a răspuns:

O fi găsit pe alta. Sună-l și vezi ce are.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Se poate să aibă pe altcineva, vorbeşte cu el, sună-l.
Te pup!