| anonim_4396 a întrebat:

Am incercat un prezervativ pentru prima data, doar asa de proba si in momentul in care mi-a atins capul acel lubrifiant dinauntru sau prezervativul cred, mi-am cam pierdut erectia. Adica s-a facut moale. De asemenea tot cu acelasi model de prezervativ in timp ce voiam sa "incercam" eu cu prietena, dupa ce l-am pus, mi-am pierdut erectia. Cand nu il aveam nu aveam nimica si totul era chiar foarte bine. Sa fie din cauza emotiilor pentru ca nu am mai facut-o pana acum? Era un DUREX Extended Pleasure. *Mentionez ca nu am probleme cu erectia in general. Cred ca sunt din cauza prezervativelor sau emotiilor* Ce as putea face? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Sociopat a răspuns:

Se mai intampla sa se blegeasca cand iti pui prezervativul. Tu cand mergeai la joaca si iti punea maicata caciula in cap nu erai suparat? Eu eram. Asa si cocoselul tau, vrea sa fie liber.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Exista posibilitatea ca de vina sa fie ori una, ori alta sau de ce nu ambele cauze/motive. happy

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca prezervativul iti provoaca/creaza probleme incearca sa folosesti ovule sau creme spermigene. Folosirea corecta a acestor produse asigura o protectie buna, aproape similara cu cea oferita de prezervativ.

| radubz a răspuns:

Salut, e normal sa se intample. Ca si solutie trebuie sa-ti cauti un loc de munca si sa faci destui bani incat sa nu te mai intereseze daca o lasi insarcinata sa nu si astfel sa nu mai folosesti prezervativul! happy