| anonim_4396 a întrebat:

Am la penis 4 ciuperci albe in fata capului, doua in stanga si doua in dreapta si bubite de culoare rosie care inconjoara capul.Stie cineva cum sa le tratez fara unguente si altele? Am inceput sa imi dau cu Canesten cateva zile dar nu vad sa dea roade. Oare o fi de la nespalare,ca nu prea ma spalam dar in ultimul timp am inceput sa ma spal? Oare este bun dicarbonat de sodiu? Nu simt nici o mancarime, usturari cand le ating, sunt inofensive.Nu am intretinut relatii sexuale, dar vreau sa incep una si vreau sa stiu daca se transmite. vreau un raspuns logic si de incredere.

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Continua cu canesten ca rezultatul va fi favorabil, disparitiei bubitelor.

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Medicul urolog sau dermatolog sunt cei care iti pot oferi raspunsul corect pe baza unei simple consultatii. Folosirea in mod empiric a unor unguente, creme, solutii sau medicamente in loc sa rezolve problema o poate inrautati. Fuguta la medic. Multa sanatate!