| anonim_4396 a întrebat:

Am mai pus intrebarea dar am primit raspunsuri putine deci vreau mai multe raspunsuri:,, Buna TPU! a trecut ceva timp de cand nu am mai postat nicio intrebare adica nu am avut nicio problema.

Acum am ceva, nu neaparat o problema. Sunt clasa a9a. Si a inceput sa imi placa de un baiat tot clasa a9a dar nu cu mine in clasa. ar fi trebuit sa fim colegi tinand cont de medii, dar in fine.

A avut prietena si nu mai are. Tot cu el in clasa. Eu mereu merg la el la clasa pentru ca am o prietena acolo de la mine de la tara. Avem si acelasi nume si o sa fie si ziua noastra de nume Problema e ca vreau sa ma bag cu el in seama dar nu stiu cum. Si vreau sa ma inteleg cu toti copii din clasa aia dar nu stiu cum sa ii bag in seama. din clasa aia decat cu o fata si un baiat 2 vorbesc. dar nu cu el. In fine mie imi place de baiatul ala si nu stiu cum sa-l bag in seama. Si ma gandeam ca un motiv cu care ma pot baga in seama cu el e ziua de nume dar nu pot sa astept pana atunci. deci idei! Plsssss.Dau fundoi:X,,

1 răspuns:
| lovelz a răspuns:

Du-te in pauza la fata aia pe care o cunosti si spune-i sa-ti faca lipeala.