| deea40 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor.
Azi am fost in oras cu fetele si in parc m-am intalnit cu fratemiu, si in parc era un prieten de al prietenului meu cu prietena lui si m-a vazut cand l-am luat in brate si cand am ajuns in zona la mine el era acolo si m-a chemat sa imi spuna ceva si mi-a zis ca sa nu cred ca prietenul meu nu va afla de ce s-a intamplat in parc si eu l-am intrebat despre ce vorbeste si el mi-a spus ca ma vauzt tzinudul in brate pe acel baiat si eu i-am spus ca e fratemiu si m-a facut mincinoasa si mi-a zis ca ii va spune prietenului meu ca eu mint ca ies cu fetele in oras ca sa ma intlnesc cu alti baieti
Prietenul meu nu stoie ca am un fate pentru ca noi ne vedem foarte rar ca imi e ferate vitreg hsi nu am vrut sa ii spun asta si nu i-am spus si acum nu tsiu ce sa fac as vrea sa ii spun dar mi se pare foarte naspa ca i-am ascuns asta atata timp
Deci mi se pare un lucru nashol ca daca ii voi spune el imi va spune ca de ec nu i-am zis pana acuam si ma simt aiureah ca nici prietenul lui nu a vrut sa ma creada si mie nashpaca nu cumva sa nu ma creada si el
prietenul meu inca nu a aflat despre asta pentru ca azi a fost la lucru si maine e liber si maine cred ca prietenul lui ii va spune care poate sa ma ajute sa imi zica si mie cum as putea sa i zic ca sa nu se supere asta fara sa se supere pe mine ca i-am ascuns asta, ce ar fi mai bine sa fac : sa il las pe prietenul lui sa ii zica si dupa aia sa i zic ca e fratemiu sau sa i zic eu ca am frate vitreg si dupa ce pr lui ii va spune sa i zic ca de fapt era fratemiu? ajutor, plz vreau un rasp cat mai rapid. dau funda
scuze ca am postat intrebarea aici, dar acest loc este cel mai vizitat
plz ajutor...

Răspuns Câştigător
| Marijuana a răspuns:

Pai simplu ii spui de fratele tau si ca nu ti s`a parut chiar atat d important sa-i spui sau ca ai uitat. tinand cont ca e frate vitreg si va vedeti mai rar[din cate ai sp]. Explica`i ca te-a vazut pr lui si ceea ce a zis, daca te iubeste nu se va suparahappy pentru un lucru asa banal

6 răspunsuri:
| Marijuana a răspuns:

Ms pentru funda sa speram ca micuTsul meu sfat te va ajuta si pr tau nu se va supara.

Bft s te pup:*

| paramore a răspuns:

Il lasi sa-i spuna ala ca dk te apuci u sa spui ar parea ca ai ceva de ascuns, asa iy spui ca iti era rusine sa-i spui ca ai un frate vitreg si asa poti sa le faci cunostinta.bafta

| deea40 explică:

Scz pentru gresheli dar am scris asta repede...

| deea40 explică:

Daniela... nu e vrajeala. decat ai comenta mai bien tziai vedea de viata ta eu nu inteleg daca nu ai un raspuns de ce te bagi tu

| danielagoldica a răspuns:

Lasa vrajeala ca nu tine!

| CristianM a răspuns:

De cat timp sunteti impreuna nu i-ai spus ca ai un frate? lol happy, daca e dragoste adevarate nu poate intervenii nimic intre voi, dar cel mai bine i-ai spune ca e fratele tau, nu cred ca e prea bine sa ii ascunzi ceva, asa si el ar putea sa iti ascunda tie cieva si s-ar duce de rapa relatia. (Sinceritatea cheia succesului in unele momente)