| maria_2139 a întrebat:

Am mers sa ne jucam ceva cu fratele meu si colegul meu dar cand faratemeo nu se uita la el, el se uita la mine si cans eu ma uitam la el, el intorcea privirea. cen inseamna asta? inseamna ca ma place?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Probabil.

| ignore a răspuns:

Depinde daca a mai facut asta si inainte. putea sa intoarca privirea doar pentru ca te uitai insistent si nu suporta pers care se holbeaza atatwinking.

| MyFirstLove a răspuns:

Posibil.

| maria_2139 explică:

Dar el la scoala ma enerveaza incearca sa ma faca sa ma uit la el prin diferite chesti. rade ma striga incet in timpul orei si in paure ma enerveaza spune glume umbla prin penarul meu etc etc