| anonim_4396 a întrebat:

Buna sunt in clasa cu un baiat pe care il plac, o data a trebuit sa descriem o persoana din clasa si el m-a descris pe mine. In ore se uita la mine si cand intorc capul el isi muta privirea se mai uita odata repede si dupa se uita la tabla. De multe ori vine la mine la banca sa ma intrebe ceva. Dupa ce terminam orele el vine spre mine deschide gura, vrea sa-mi zica ceva dar dupa pleaca. Azi cand se juca cu colegul lui de banca se uita la mine si cand ma uitam la el isi intorcea privirea, ma place?

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Daca este ceva mai timid, fa tu primul pas si intra in taina cu el sau pune un prieten comun sa-l intrebe ce parere are de tine.Sa fii iubita!

| irina20 a răspuns:

Si inca mult!
Fa tu urmatorul pas.Invita-l la un suc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca e asa cum ai descris situatia te placebatting eyelashes
Dar cel mai bine ar fi sa treci peste inhibitii si sa lamuriti situatia (in cazul in care ai vrea sa fiti impreuna) tongue

| Aphrodytha a răspuns:

Invita-l in oras si vezi daca accepta. In ziua de azi nu se mai pune problema cu " baiatu' invita"

| deea21deutza a răspuns:

Dupa parerea mea, eu cred ca te place!