| Lavynya11 a întrebat:

Am nevoie de ajutor
Cum as putea sa ma epilez fara durere in zona inghinala?

Răspuns Câştigător
| IuliaGinger a răspuns:

Crema de epilare inghinala ce iti inmoaie firul de par sau cu big-ul de ras(si acesta special pentru zona).

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Singura modalitate de epilare inghinala fara durere o poti obtine folosind crema depilatoare Weet. Prietenele mele care-l folosesc sunt foarte multumite de rezultatul obtinut. Succes.

| Florentina9210 a răspuns:

Crema depilatoare!

| Oana92 a răspuns:

Fara durere nu prea se poate. Ma rog, poti incerca cu lama. Sau cu creme, dar daca ai firul mai gros crema aia o sa iti faca fix nimic. Cel mai simplu (dar si dureros) e sa mergi la o cosmeticiana si sa te epilezi cu ceara.

| DoctorSaraMara a răspuns:

O lama speciala pentru zona intimă