| Anemarrie124 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Deci as vrea sa am o relatie cu un baiat care este mai mare decat mine cu 4 >ani:" Eu il cunosc pe el,dar el pe mine foarte putin as vrea sa ne cunoastem mai bine,locuim aproape dar niciodata nu am avut privilegiul sa ne cunoaste. Cred ca lui ar putea sa ii placa de mine deoarece sunt destul de draguta, am mai avut un prieten cu varsta apropiata de a luihappy Am id-ul lui de mess de pe facebook, i-as da add ca sa vorbim dar o sa ma intrebe de ce i-am bagat id-ul (pentru ca nu prea ma cunoaste) as vrea sa gasesc o scuza prin care sa par ok.
P.S :Nu vreau scuze de genul,pai am facut schimb de liste si te-am bagat si pe tine,s-am team bagat casa am mai multstraight face
Va rog ajutati-ma! Multumesc, dau fundita:* (va rog fara >glume).big grin

Răspuns Câştigător
| secret_2599 a răspuns:

Buna, probabil nu o sa ai tupeul sa spui ceea ce am sa iti spun acum dar totusi am sa incerc. Baietilor le place cand sunt cautati. Iti recomand sa ii dai add daca te intreaba de ce, ceea ce sunt aproape sigur ca nu se va intampla(in functie de varsta) ii poti spune ca "imi pari ca esti simpatic". Primul pas l-ai facut tu, dupa tratezi cu o oarecare indiferenta adica sa nu fii tu cea care da startul unei conversatii sau chestii de astea ca sa nu bata la ochi prea tare ca iti place de el.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| i86e2 a răspuns:

Scuza cea mai buna e ca vrei sa vorbesti cu el, gaseste si tu un subiect. Oricum, parerea mea (care nu te intereseaza) e sa-ti gasesti unul de varsta ta.

| BennyBen96 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ii spui ca vreti sa va cunoastetiwinking