| MyyyNamee a întrebat:

Ma simt trist si demoralizat. De la un timp am dat pe Facebook de o fata de la mine din liceu f draguta care posta cate un status cu "cineva cu chef de vorba" am dat like la acest status si chiar ea m-a bagat de 2 ori in seama .....am mai vorbit cu ea. Imi dadea si like la poze si din acel moment eram sigur ca ma place.Azi i-am spus daca ar vrea sa ne intalnim luni la liceu in corpul A (eu invat in corpul b) mi-a zis ca nu poate si i-am spus daca vrea sa ne vedem in weekend sa ne cunoastem si mi-a raspuns ca "aaa eu am prieten" si nici relatie pe FB nu avea. Nu stiu ce sa mai fac sa cunosc si eu fete si sa imi fac o iubita.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Uita-te imprejur prin curtea scolii, sunt sute de fete acolo, cauta-ti una dintre colegele de liceu!

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru ea totul s-a redus la un simplu flirt. Tu ai nevoie de dragoste si iubire ceea ce ea nu-ti poate oferi din motive doar de ea stiute. Incearca sa-ti gasesti o fata care sa doreasca sa deveniti prieteni, sa aveti sentimente apropiate sau chiar comune, afectiunea sa fie una adevarata, reciproca. Succes!

| MyyyNamee explică:

Eu nu inteleg frate deci cauta bagare de seama la mine imi da si like la poze si cand ii propun sa ne intalnim prin liceu spune ca nu poate

| NobodyElseButMeh a răspuns:

Renunţă la ea. Caută o fată cu interese comune.